Przejdź do treści

Korzyści ekonomiczne

WIĘKSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY I WYNAJMU

Dzięki ścianom zewnętrznym Knauf możliwe jest osiągnięcie takiej samej wydajności cieplnej jak cegła i bloczek o mniejszej grubości ściany, co oznacza, że ​​więcej powierzchni wewnętrznej jest dostępnych na sprzedaż lub do wynajęcia. Wykresy na dole tej strony pokazują ile wynosi obszar zajmowany przez ścianę zewnętrzną w tradycyjnym budownictwie, a jaki można przekształcić w użytkową, przestrzeń za pomocą ściany zewnętrznej Knauf. Podobnie, szybka budowa oznacza, że ​​sprzedaż - lub zwrot z wynajmu - można osiągnąć szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod budowy. Oba czynniki zapewniają szybszy i wyższy zwrot z inwestycji.

Ściany wykonane w systemie Knauf Aquapanel Outdoor charakteryzują się taką samą wydajnością cieplną jak ściany wykonane metodami tradycyjnymi, lecz przy zdecydowanie mniejszej grubości ścian. Zyskane w taki sposób metry oznaczają więcej powierzchni wewnętrznej do sprzedaży lub wynajmu.  Na wykresie poniżej pokazujemy istotny zysk powierzchni wewnętrznej uzyskany w wyniku użycia systemów Aquapanel.

 

Porównaj ile rzeczywistej przestrzeni zyskasz:

Poniższe liczby wskazują różnicę w grubości ścian zewnętrznych Knauf w porównaniu z tradycyjnymi technologiami*

Liczby na podstawie badań prof. Dr. Berta Bielefelda z Uniwersytetu w Siegen w Niemczech. Wszystkie pomiary dotyczą systemów ściennych o porównywalnej wartości współczynnika U.